www.cvonline.hu

Bejövő hívás kezelő telefonos operátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 846342
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a telekommunikációs területen működő, piacvezető partnercégünk, a Magyar Telekom Nyrt. részére keresünk adminisztratív- és telefonos munkára diákokat.

Feladatok:

  • Tipikusan irodai adminisztratív tevékenység
  • Bejövő hívások kezelése
  • Üzenetek átvétele és továbbítása

Elvárások:

  • szeptembertől folyamatos, aktív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18 életév , érettségi
  • MS Office ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú hozzáállás
  • folyamatos és heti rendszeres munkavállalás

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8.00-16.00 között  vagy 09.00-17.00 között,  - de hetente legalább 40 óra (napi 8 órában) folyamatosan végezhető a tevékenység.

Amennyiben minimum 3 hónapon át el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz!

Előnyt jelent:

  • a gépírási gyakorlat az adatbeviteli, adatrögzítlési munkák esetében nagy előnyt jelent
  • irodai adminisztratív munkában már megszerzett munkatapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség
  • esetleg hasonló munkakörben (a behajtási csoportban "operátorként") szerzett munkatapasztalat
  • angol vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • bruttó 584 Ft-os kezdő órabér + (betanulást követően) minőségi- / jelenléti bónusz
  • multinacionális munkakörnyezet
  • a nappali tagozatos tanulmányokat követően a vállalatnál megszerzett munkatapasztalatokat figyelembe véve főállású karrier lehetőségének a felajánlása

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és egy dinamikus, sikeres csapat tagjává szeretnél válni, jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történőLink megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;"> regisztráció útján, illetve a +36 70 452-3312-es telefonszámon, vagy a E-mail cím megjelenítése és a E-mail cím megjelenítése e-mail címeken!

Felvétel: kiválasztást követően azonnal