www.cvonline.hu

Bejövő értékesítő IX.kerület

  • Frissítve 169 napja

Szeretne olyan munkahelyen dolgozni, ahol az alapbérén felül a teljesítményét is jutalmazzák?Jó kommunikációs készséggel rendelkezik? Szeret telefonálni? Akkor jelentkezzen a következő munkalehetőségükre:

Bejövő értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • bejövő hívások fogadása

  • ügyfélproblémák kezelése

  • beérkező rendelések visszahívása

  • híváshoz kapcsolódó adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • alapfokú számítógépes ismeretek

  • rugalmasság

  • ügyfélorientált gondolkodásmód

  • jó kommunikációs képesség

Amit nyújtani tudunk:

  • 8 órás munkavégzés

  • alapbér és jutalék rendszer

  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 310 1714-es telefonszámon.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014