www.cvonline.hu

Bejövő áruellenőr

  • A hirdetés 678 napja lejárt

Beszerzéssel, készletgazdálkodással foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

bejövő áruellenőr

munkatársat határozott idejű 3 hónapos időtartamra!

Feladatok:

  • Bejövő áruellenőrzés specifikációk/leírások alapján
  • alaktrészek megmérése és a mérési eredmények rögzítése meghatározott módon
  • nem megfelelőség esetén reklamáció indítás a beszállító felé (evidenciák és hibaleírás készítése)
  • dokumentáció készítés és kezelés

Elvárások:

  • közép vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • áruellenőrzési tapasztalat
  • minimum alapfokú angol nyelvismeret
  • számítógépes ismeretek

Előny:

  • hegesztett, megmunkált alkatészek ismerete
  • mérőeszközök használatának ismerete
  • vállalatirányítási rendszer ismerete

Egyéb:

  • teljes munkaidő
  • munkavégzés helye: Fót

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a megadott e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igényének megjelölésével!

Helyek Fót
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő