www.cvonline.hu

Bejövő áru minőségellenőr

  • A hirdetés 873 napja lejárt

Feladatok:

  • Beérkező alapanyagok, alkatrészek, előszerelt egységek minőségellenőrzése,
  • Nem megfelelő tételek kezelése, zárolása, elkülönítése, intézkedési tervek kidolgozása és bevezetése,
  • Reklamációk kezelése,
  • Kapcsolattartás a gyártás és beszerzés területeivel,
  • Minőségbiztosítási dokumentumok készítése,

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (gépész-, technikusi végzettség előnyt jelent),
  • Minőségbiztosítási-, méréstechnikai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Metrológiai ismeretek,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (SAP ismeret előnyt jelent),
  • Aktív német nyelvtudás előnyt jelent,
  • Önálló munkavégzés, határozott, döntésképes alkat,
  • Jó kommunikációs képesség, analitikus gondolkodásmód, csapatszellem.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német