www.cvonline.hu

Bejövő áru minőségellenőr (IQA Inspector)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 821573

Dinamikusan fejlődő multinacionális Partnerünk az elektronikai piac meghatározó szereplője részére, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Beérkező áruk, anyagok, alkatrészek minőségellenőrzése
  • Nem megfelelő tételek kezelése, zárolása, elkülönítése
  • Reklamációk megküldése beszállítók felé
Elvárások:
  • minimum érettségi
  • számítástechnikai végzettség
  • Hardver ismeretek
  • Technikusi végzettség előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • jelentkezéstől a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • karrier tanácsadást nyújtunk az interjú során,
  • stabil céges háttér egy multinacionális közegben,
  • céges buszjárat,
  • komplex kihívásokkal teli feladatok.
Munkavégzés helye:
  • Komárom
Egyéb:
  • Munkaidő: 3 műszak, 8 óra
Kapcsolat:
Személyesen önéletrajzzal a Prohumán Kft. tatabányai irodájában (cím: 2800 Tatabánya, Dózsakert utca 58/a., nyitva tartás: hétfőtől péntekig, 9:00-15:00) vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Komárom