www.cvonline.hu

Bejövő áru ellenőrzési csoportvezető

  • A hirdetés 742 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Elektronikai gyártó Partnerünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Bejövő áru ellenőrzését végző csoport tevékenységének koordinálása,
Reklamációk kezelése, külső reklamációk elindítása, lekövetése,
Nem megfelelő anyagok zárolásának, elkülönítésének biztosítása,
Beszállítók értékelésében való részvétel,
Jegyzőkönyvek, vizsgálati tervek, dokumentációk elkészítése,
Részvétel a csoportot érintő auditokon.

Követelmények:

Főiskolai v. egyetemi műszaki diploma
Német és angol nyelvtudás (egyik min. középfokon!)
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:

SAP ismeret
Minőségügyi / méréstechnikai ismeret

Munkavégzés helye:

Veszprém vonzáskörzete

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatások
Rugalmas munkaidő

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Villamos karbantartó - Veszprém (Referenciaszám: NB-1296)

Man at Work Kft.

Feladatok: Épületgépészeti és épület villamoss...
Veszprém

BEJÖVŐ ÁRU ELLENŐRZÉSI CSOPORTVEZETŐ

BALLUFF ELEKTRONIKA Kft.

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló ves...
Veszprém

Gyártáselőkészítő - Veszprém megye (Referencia szám: NB-1843)

Feladatok: Műszaki rajzok alapján, termék módos...
Veszprém