www.cvonline.hu

Bejövő Áru Ellenőr

Régió:

Somogy

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 910932
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából..

Ezúttal Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A vállalat területére beérkező alapanyagok, félkész termékek minőségi átvétele,a vonatkozó előírások és gyártmányrajzok alapján
  • Az átvétel előírások szerinti dokumentálása
  • A beszállított árukkal kapcsolatos reklamációk előkészítése
  • Mérőeszközök szakszerű használata
  • A minőségügyi rendszerrel kapcsolatos utasítások és előírások betartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Min. 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek ( Előny: TIR ismeretek)
  • Önálló és pontos munkavégzés, jó probléma megoldó készség