www.cvonline.hu

Bejövő áru ellenőr

  • Company_icon Wellis Magyarország Zrt.
  • Location_icon Dabas, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Zrt. felvételt hirdet

munkakörbe

Dabasi munkavégzéssel, kibővített buszútvonalakkal.

Feladatok:

  • A beszállított alkatrészek, félkész -és késztermékek átvétele minőségügyi szempontból
  • Vizuális ellenőrzés
  • Szerelhetőség vizsgálata ellendarabbal
  • Rajzi megfelelőség ellenőrzése (mérőeszközök használata)
  • Hibák esetén teljes készletellenőrzés
  • Az ellenőrzés dokumentálása jegyzőkönyv formátumban
  • Az ellenőrzött tételek rögzítése a számítógépes vállalatirányítási rendszerben (IFS)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Gyártó környezetben, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat (bejövő áru ellenőrzés)
  • Aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Mérőeszközök (pl. tolómérő) használatának ismerete
  • Alapszintű műszaki rajz olvasási készség
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Felhasználói szintű vállalatirányítási rendszer (pl. SAP, IFS) ismerete

Amit kínálunk:

  • Munkaidő: H-P 6:00-14:50
  • Céges buszjárat a következő településekről:
    Vecsés
    Gyál
    Pestszentlőrinc
    Ócsa
    Bugyi
    Alsónémedi
    Tatárszentgyörgy
    Dabas
    Kakucs
    Inárcs
    Örkény
    Hernád
    Újhartyán
    Táborfalva
  • Bejelentett munkaviszony
  • Munkahelyi étkeztetés
  • Heti gyümölcsnap
  • Kulturált munkakörülmények
  • Kellemes munkahelyi légkör, összetartó csapat
  • A munka ellátásához szükséges képzések támogatása
  • Családtagok számára is elérhető céges rendezvények
  • Próbaidő után munkaruha biztosítása
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre,

vagy hozza el személyesen telephelyünkre: Dabas, Mánteleki út HRSZ 0417

Helyek Dabas
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű