www.cvonline.hu

Bejövő áru ellenőr

Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1156250

Az Infineon Németország legnagyobb félvezető gyártójaként világszerte 36 000 munkavállalót foglalkoztat. Félvezető- és rendszermegoldásaival, a környezet megóvását is szem előtt tartva választ kíván adni a modern társadalmak kihívásaira az energiahatékonyság, a mobilitás és a biztonság területén. A vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően Ceglédre keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Beérkező áru ellenőrzése
  • Ellenőrzött tételek engedélyezése vagy zárolása
  • Alapanyagok gép- és kézi mérésese ellenőrzése
  • Részvétel a hibakatalógus aktualizálásában

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Microsoft Office programok ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Akár havi bruttó 200 000 Ft-os munkabér
  • Stabil vállalati háttér
  • Egy multinacionális vállalat kompenzációs csomagja (minőségi bónusz, cafeteria) és szociális biztonság
  • Ingyenes, műszakrendhez igazított vállalati buszjárat 5 vonalon (1. Újlengyel - Dánszentmiklós - Nyáregyháza - Albertirsa - Ceglédbercel 2. Nagykőrös - Csemő 3. Tiszaföldvár - Martfű - Rákócziújfalu - Rákóczifalva - Szolnok - Abony 4. Tószeg - Tiszavárkony - Jászkarajenő - Kőröstetétlen - Törtel 5. Újszilvás - Tápiószőlős - Tápiószele - Nagykáta - Tápiószentmárton - Tápióbicske

Előnyök:
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • Műszaki ismeretek
  • SAP használata

Egyéb kapcsolati információk:
  • Érdeklődni a +36 30 439 6371 telefonszámon vagy személyesen a kecskeméti Prohumán irodában a Nagykőrösi utca 30. szám alatt.

Munkavégzés helye:
  • Cegléd