www.cvonline.hu

Bejövő áru ellenőr (Sz-Sz-B)

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Bejövő áru ellenőr munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok

  • Beérkező alkatrészek átvétele, CMR, szállítólevél ellenőrzése, mennyiségi átvétel, beazonosítás, XPPS-ben bekönyvelés elvégzése
  • CAQ ellenőrzési modul alkalmazása, CAQ terv igény szerinti módosításának kezdeményezése
  • Visszárus anyagok előkészítése
  • Zárolt területen lévő készletek felügyelete, csökkentése
  • Bemintázások, alapminták státuszának ellenőrzése
  • Alapminták meglétének felügyelete, aktualizálása, nyilvántartása
  • Beszállítói látogatásokon, beszállítók fejlesztési munkáiban, illetve az előkészületi munkákban való aktív részvétel
  • Intézkedési tervek készítése felügyelete aktualizálása
  • Folyamatos visszacsatolás a minőségbiztosítás és a termelés részére
  • A terület fejlesztésében való aktív részvétel
  • Selejtkörök elvégzése (zárolt, megsemmisítendő, stb. alkatrészek összegyűjtése a termelésben, könyvelés, elrakás)

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség, gépészmérnök diploma előny
  • Minimum 1-2 éves hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás (minimum érettségi)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word dokumentumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német