www.cvonline.hu

Bejövő áru ellenőr és belső minőségbiztosító

  • A hirdetés 499 napja lejárt

Robust Plastics Hungary Kft (9027 Győr, Csókás u.5) az osztrák Robust Plastics GmbH Magyarországon 22 éve műanyag fröccsöntéssel foglalkozó leányvállalata fiatalos, dinamikus munkatársat keres

munkakörbe, műanyag fröccsöntő termeléshez.

Feladatai:

  • Beszállítói kapcsolattartás
  • Beszállítói kiértékelés
  • Bejövő áruk ellenőrzése
  • Reklamáció kezelés
  • Belső válogatások koordinálása, dokumentálása
  • Termékek zárolása, zároló felügyelete

Elvárás:

  • Felső vagy középfokú végzettség
  • ISO TS 16949 minőségügyi rendszer ismeret
  • Német nyelv ismeret
  • 1-2 év tapasztalat.

Bér megegyezés szerint.
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német