www.cvonline.hu

BEJÖVŐ ÁRU ELLENŐR (7006)

  • A hirdetés 747 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Bejövő áru ellenőr

Elvárások:
•minimum középfokú végzettség
•gyártási területen szerzett tapasztalat
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, Internet)
•alapfokú német nyelvtudás
 Személyiségét illetően:
 o megbízható, szorgalmas és pontos
 o minőség irányában elkötelezett

Előny:
•középfokú, ill. felsőfokú műszaki végzettség (műszaki technikum vagy mérnök asszisztens)

Feladatok:
•beérkező áru, alkatrészek ellenőrzése
•raktármunka koordinálása, felügyelete
•válogatási utasítások készítése, nem megfelelő tételek kezelése
•oktatások lebonyolítása
•kapcsolattartás a minőségellenőrökkel, külsős cégekkel
•CAQ modul használata
•egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár vonzáskörzete

Munkaidő: 8 órás munkavégzés hétfőtől péntekig, 08:00-tól 16:20-ig

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857