www.cvonline.hu

Behívó ember

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.10.22.
Hirdetés azonosító: 984940
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Exkluzív belvárosi vendéglátó-egységbe és élelmiszerboltba behívó embereket keresünk (3 fő), akik betérésre ösztönzik a turistákat.

Feladatkör, felelősségek:    • Figyelemfelkeltés egyedi módon,

• A behívók a saját maguk által kitalált módon/produkcióval

csalogatják be a turistákat,

• Koncepció kitalálása, egyeztetés után az ötletek megvalósítása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Extrovertált, kreatív, dinamikus személyiség

• Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás (jó kiejtéssel), nyelvterületen

szerzett tapasztalat előnyt jelent

• Minimum középfokú végzettség

• Elsősorban csoportok jelentkezését várjuk!

Nyelvtudás:    Angol

Egyéb:    A fellépéshez szükséges eszközöket Megbízónk biztosítja.

A 3 fő rotációban váltja egymást, naponta 11-től 20 óráig, hétvégén is.

Díjazás: piacképes órabér.

Foglalkoztatás időtartama: hosszú távú.

Jelentkezését, kérjük, órabér igényének megjelölésével küldje el!

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.