www.cvonline.hu

Behajtási vezető

  • A hirdetés 375 napja lejárt

Magyarországi pénzintézet munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Elvárások a leendő munkatárssal szemben:

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Követeléskezelési és behajtási - legalább 3 éves - gyakorlat és folyamatok ismerete
  • Végrehajtással, felszámolással, behajtással kapcsolatos jogi ismeretek
  • Pénzintézetnél vállalati és lakossági hitel termékek ismerete
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Minőségi, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs és tárgyaló képesség
  • kiváló számítógépes ismeretek

Előny:

  • Hitelezés területén szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Banki IT rendszer ismerete
  • Nyelvismeret, nyelvvizsga

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Átlátható, jól tervezhető szakmai és előremeneteli lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát (önéletrajz, motivációs levél) bérigény megjelölésével juttassa el a lenti e-mail címre, a betölteni kívánt pozíció megnevezésével.

Helyek Veszprém
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő