www.cvonline.hu

Behajtási ügyintéző

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1120570

Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A jogi eljárásokhoz szükséges iratanyagok, részletfizetési megállapodásokat, fizetési halasztások, fizetési meghagyások
  • Végrehajtási eljárások előkészítése és koordinálása, valamint a folyamat adminisztrálása
  • Földhivatali- és Cégbírósági iratok, adatok, valamint a szerződések rendszerezése
  • Behajtási helyszínelők munkájának támogatása
  • Részletfizetési megállapodások időszakos felülvizsgálata
  • Kimenő és bejövő dokumentumok kezelése
  • Hatékonysag- teljesítmény- és folyamat riportok, valamint analitika készítése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Behajtási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontosság, pericizitás
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Vállalati sportolási lehetőség
  • Lakásvásárlás támogatás
  • Fiatalos, lelkes csapat, személyes fejlődés

Előnyök:
  • Jogi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott címre.