www.cvonline.hu

Behajtási referens

  • A hirdetés 311 napja lejárt

Magyarországi pénzintézet munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe:

Elvárások a leendő munkatárssal szemben:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Pénzintézetnél vállalati és lakossági hitel termékek ismerete
  • Hitelezés területén szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Követeléskezelési és behajtási folyamatok ismerete
  • Minőségi, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs és tárgyaló képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Banki szakirányú szakképesítés

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Banki IT rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Átlátható, jól tervezhető szakmai lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát (önéletrajz, motivációs levél) bérigény megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre, a betölteni kívánt pozíció megnevezésével.

Helyek Veszprém
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő