www.cvonline.hu

Behajtási munkatárs

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Passion 4 Work személyzeti tanácsadó cég keres

telekommunikációs területen tevékenykedő partnercége számára

tapasztalattal rendelkező

behajtási munkatársat

napi 8 órás munkaidőbe

Leendő kollégánk feladatai:

  • fizetési határidő lejárta után felszólító SMS-ek kiküldése
  • telefonos egyeztetés a nemfizető ügyfelekkel pl. miért nem fizetett, mikor fog fizetni stb.
  • fizetési haladékok nyomonkövetése
  • felszólító tértivevényes levelek küldése
  • előfizetések korlátozása

Elvárások:

  • minimum 1 év bejhatási tapasztalat elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez
  • középfokú végzettség érettségivel
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete
  • kiváló problémamegoldó és kiemelkedő kommunikációs készség
  • professzionális ügyfélkezelés
  • talpraesettség
  • türelem, pontosság, megbízhatóság

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre. A tárgyban feltétlenül tüntesse fel JOB-73-224, különben  a jelentkezésed nem érkezik meg hozzánk.

Vagy a "Jelentkezés" gombon keresztül látogass el az oldalunkra és jelentkezz.az önéletrajza nem érkezik meg hozzánk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő