www.cvonline.hu

Behajtási munkatárs 1 éves határozott idejű szerződéssel

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • vállalja a két műszakos munkarendet 6-22 óra közötti időszakban
  • rendelkezik érettségivel és megfelelő szakirányú tapasztalattal
  • alapvető felhasználói számítástechnikai ismeretekkel bír
  • fejlett a problémamegoldó képessége (logikus, elemző megközelítés),
  • kiválóan kommunikál szóban és írásban (logikus és világos érvelés)
  • megbízható a szabályok és határidők betartása terén
  • nyitott a szakmai kihívásokra (a már megtanult ismeretek jövőbeli alkalmazása)
  • ügyfélorientált gondolkodásmóddal rendelkezi

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • számlázási és nyilvántartási rendszerek ismerete

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • hatékony kommunikáció egyénekkel/csoportokkal, biztosítva ezáltal az ügyfelek kéréseinek pontos és magas színvonalú kielégítését
  • a belső munkafolyamatok, belső politikák és eljárások naprakész ismerete
  • rendszeres visszacsatolás biztosítása a felettes vezető felé
  • a napi munka során felmerülő, folyamatokkal, cégpolitikákkal és eljárásokkal kapcsolatos problémák felszínre hozatala, ötletek nyújtása azok megoldására a hatékonyság növelése érdekében
  • a teljesítmény és az ügyfél elégedettségi szintjének növelésére irányuló tevékenységekben való aktív részvétel
  • a behajtási folyamatba bekerült ügyfelek kezelése a folyamatvezérlő és számlázási rendszerekben a belső utasítások betartásával
  • ügyfélpanaszok kezelése, számlázási viták és problémák megoldása, az ügyfél helyzetének megértése/orvoslása
  • bejövő és kimenő telefonok kezelése
  • tartozások kiegyenlítésénél részlefizetési lehetőség biztosítása az előfizető számára
  • a kintlévőségek beérkezésének nyomon követése és a beszedés lépéseinek figyelemmel kísérése

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kellemes munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
  • kiváló csapat
  • tréningek és továbbképzések
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.