www.cvonline.hu

Behajtási elemző munkatárs

  • A hirdetés 1012 napja lejárt

Az OTP Bank munkatársat keres

 behajtási elemző munkatárs

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Korai és kései behajtást érintő modellezési feladatok
  • Behajtási és EWS scorecardok fejlesztése és leánybanki collection scorecard fejlesztések támogatása
  • Rendszeres és eseti behajtási elemzések készítése a bank és bankcsoport hitelportfoliójáról
  • Behajtást támogató riportrendszer fejlesztése
  • Kapcsolattartás a leánybankok korai behajtási elemzési területeivel
  • Csoportszintű best practice-ek gyűjtése és átadása más leánybankoknak

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség
  • Magas szintű elemzői készség
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Felelősségvállalás készsége, megbízható pontos munkavégzés
  • Kreativitás és kezdeményező készség
  • Magas szintű problémamegoldó készség
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Jó szervezőkészség
  • Képesség együttműködésre, csapatban való munkára
  • Magas szintű írásbeli kommunikációs és tárgyalási készség
  • Alapszintű SQL ismeret

Előnyt jelent:

  • Hitelkockázati modellezési tapasztalat
  • SPSS, SAS vagy Visual Basic ismeret előnyt jelent

Jelentkezési határidő: 2014. június 15.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő