www.cvonline.hu

Behajtási csoportvezető

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Megfelelő szakirányú tapasztalattal rendelkezik
  • Alapvető felhasználói számítástechnikai ismeretekkel bír,
  • Fejlett a problémamegoldó képessége (logikus, elemző megközelítés),
  • Kiváló a kommunikációs képessége szóban és írásban (logikus és világos érvelés),
  • Megbízható szabályok és határidők betartása terén, valamint saját felelősségi körének ellátására,
  • Csapatszellem, csapatépítés
  • Nyitott a szakmai kihívásokra (a már megtanult ismeretek jövőbeli alkalmazása),
  • Termék és szolgáltatás ismeretekkel rendelkezik
  • Ügyfélorientált a gondolkodásmódja
  • Vezetői kompetenciákkal rendelkezik
  • A feladatokat a céloknak megfelelően priorizálja
  • Biztosítja a feladatok elvégzéséhez szükséges információt
  • Közvetlen beosztottjainak képzi, coachingolja
  • A kiosztott feladatok megvalósítását nyomon követi, ellenőrzi

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Számlázási és nyilvántartási rendszerek ismerete,
  • PL/SQL használatának ismerete
  • Oracle adatbázis ismeret

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • egyéni értékesítési tervszámok teljesítése
  • kiadott címanyag feldolgozása
  • szoros kapcsolattartás a vezetővel, értékesítőkkel a hatékony információáramlás és a tervszámok elérésének biztosítása
  • az ezzel összefüggő szerződések megkötése, rögzítése a támogató rendszerekben
  • a helyi versenytársi helyzet ismerete és az információk továbbítása
  • időszakos (heti, havi) beszámolók pontos elkészítése (status riport, kampányriport)
  • helyi értékesítési kampányokban részvétel
  • a vállalat belső szabályainak ismerete és betartása
  • értékesítést támogató rendszerek ismerete
  • minden kapcsolódó feladat elvégzése a vezető utasítása alapján

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag: (mobiltelefon, laptop, vállalati gépjármű, teljesítményalapú bónusz-rendszer)
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • deális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez
  • Kiváló csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.