www.cvonline.hu

Begyűjtési felügyelet

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1078408
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • a mosodai textília begyűjtésének felügyelete

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • kevés óra vagy egyéni tanrend
  • a munkát minimum fél évre kell vállalni

Munkaidő: hétfőtől péntekig 7:00 - 13:00, min. heti 3-4 nap vállalása kötelező

Előnyt jelent:

  • mind az 5 nap vállalása

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 639 Ft/óra
  • azonnali kezdési lehetőség
  • hosszú távú munka

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!