www.cvonline.hu

Befektetői kapcsolattartási junior munkatárs

  • Az állásajánlat lejárt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

A Bankcsoport működésével kapcsolatos feladatkörök, ezen belül részvétel:

  • a Bank negyedéves tőzsdei gyorsjelentéseinek és éves jelentésének elkészítésében (leánybankok egyedi szöveges jelentésének megírása, prezentációk frissítése, a jelentésekhez kapcsolódó táblák és háttéranyagok elkészítése és frissítése)
  • a menedzsment számára készülő anyagokhoz az OTP Bankot követő elemzők előrejelzéseinek gyűjtésében
  • a Bank különböző szakmai díjakra történő jelentkezéshez szükséges anyagok összeállításában

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség
  • Szakmai angol nyelv magas szintű ismerete (szóban és írásban)
  • MS Word, Excel, PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete
  • Analitikus, elemző gondolkodás
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság, önállóság, jó terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Releváns munkatapasztalat

Jelentkezési határidő: 2016. november 09.

Kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű pályázati anyagát a Karrierportálunkon meghirdetett munkakörre, jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest