www.cvonline.hu

Befektetési tanácsadó Keszthely

  • A hirdetés 716 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

Keszthelyi Fiókjába

befektetési tanácsadót keres

Feladatok:

Bank- és Bankcsoport termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése

személyre szabott befektetési és pénzügyi tanácsadás

ügyfélakvirálás, akvizíciós tárgyalások végrehajtása

értékpapír számla vezetés, kapcsolattartás ügyfelekkel

piaci folyamatok naprakész nyomon követése, banki befektetési termékek teljeskörű ismerete.

Elvárások:

felsőfokú szakirányú pénzügyi/gazdasági iskolai végzettség

értékpapír piaci jogi vizsga

pénzügyi értékesítési tapasztalat

felhasználói szintű számítógépes ismeretek

értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság, szervezőkészség

jó kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség.

Előny:

angol és/vagy orosz nyelvtudás

tőzsdei szakvizsga

CLAVIS rendszer felhasználói szintű ismerete

pénzintézeti, pénzkezelési gyakorlat

Amit kínálunk:

munkaviszonyban történő munkavégzés

fix alapbér és teljesítmény arányos juttatás

Cafeteria csomag.

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni!

Fényképes pályázatát 2014. december 31-ig a bérigény megjelölésével a az alábbi linkre kattintva küldheti el:

Helyek Keszthely
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő