Befektetési tanácsadó - Budapest, Krisztina Krt. / Általános banki tanácsadó BTA/

  • A hirdetés 1330 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

   Befektetési tanácsadó - Budapest, Krisztina Krt.
/ Általános banki tanácsadó BTA/

Szakterület megnevezése:    Lakossági és privát banki értékesítés

Munkavégzés helye:    Budapest

Főbb feladatok:

  • lakossági ügyfelek részére befektetési termékek értékesítése,
  • ügyfél-akvirálás
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • keresztértékesítés,
  • banki tranzakciók lebonyolítása, pénzkezelési tevékenység,
  • banki termékekkel kapcsolatos tanácsadás.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági képesítés (FEBI)
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • forint- és valutapénztárosi vizsga,
  • minimum 2 éves befektetési munkakörben szerzett munkatapasztalat,
  • értékesítési tapasztalat,
  • jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség,
  • dinamizmus,
  • ügyfél-orientáltság,
  • udvariasság,
  • gyorsaság, precizitás.

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:    angol ( kezdő )

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő