www.cvonline.hu

Befektetési tanácsadó – Keszthely

  • A hirdetés 221 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.
Keszthelyi Fiókjába

befektetési tanácsadót

keres

Feladatok:

  • Bank- és Bankcsoport termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • személyre szabott befektetési és pénzügyi tanácsadás
  • ügyfélakvirálás, akvizíciós tárgyalások végrehajtása
  • értékpapír számla vezetés, kapcsolattartás ügyfelekkel
  • piaci folyamatok naprakész nyomon követése, banki befektetési termékek teljeskörű ismerete

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú pénzügyi/gazdasági iskolai végzettség
  • értékpapír piaci jogi vizsga
  • pénzügyi értékesítési tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság, szervezőkészség
  • jó kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség

Előny:

  • angol és/vagy orosz nyelvtudás
  • tőzsdei szakvizsga
  • pénzintézeti, pénzkezelési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • munkaviszonyban történő munkavégzés
  • fix alapbér és teljesítmény arányos juttatás
  • cafeteria csomag

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni!
Fényképes pályázatát 2016. augusztus 15-ig a bérigény megjelölésével a „Jelentkezés” gombra kattintva küldheti el.

Helyek Zala
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő