www.cvonline.hu

Befektetési Szolgáltatások Compliance Szakértő

  • A hirdetés 1385 napja lejárt
50104-Befektetési Szolgáltatások Compliance SzakértőLink megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik piacvezető pénzintézete. A Compliance szakterületének erősítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Aktív közreműködés a banki- és befektetési szolgáltatások compliance kockázat megelőzési folyamatban, kontroll környezet elemzése és értékelése;
  • A feltárt hiányosságok és a folyamatok áttekintése, a jogszabályoknak, a hazai és nemzetközi ajánlásoknak valamint a belső szabályzatoknak való megfelelés értékelése;
  • Részvétel egyes folyamatok, tevékenységek vizsgálatában és/vagy akciók végrehajtásában;
  • Kapcsolattartás az anyavállalat szakterületeivel, illetve a hatóságokkal;
  • Tanácsadás, oktatás az egyes banki szakterületek részére;
  • Közreműködik a compliance kockázatok feltárásában és a kontrollkörnyezet értékelésében, javaslatokat fogalmaz meg a hiányosságok kiküszöbölésére;
  • Aktív és felelős konzultációt végez a Bankcsoport egyes területeinek képviselőivel;
  • A külső szolgáltatók, tanácsadók munkájának felügyelete;.
  • Az ellenőrzéshez kapcsolódó monitoring teendők ellátása;
  • A nemzetközi legjobb compliance gyakorlatok figyelemmel kísérése, javaslattétel a Bankcsoportban való alkalmazásra.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, legalább 4 év pénzintézeti compliance területen szerzett munkatapasztalat;
  • Befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos szakmai ismeretek;
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás;
  • Hatékony információmegosztás;
  • Erős tulajdonosi szemlélet és felelősségvállalás;
  • Tudatos és eredményes ügyfélkapcsolat-menedzsment.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 50.104-es referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.