www.cvonline.hu

Befektetési Kontroller

  • A hirdetés 570 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt.– az AEGON Magyarország Biztosító Zrt. önálló leányvállalata, továbbá Magyarország egyik vezető vagyonkezelő cége, amely jelenleg több, mint 600 milliárd forint vagyont kezel –

BEFEKTETÉSI KONTROLLERT keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • cégcsoporton belüli és regionális kapcsolt nagy ügyfelek értékpapír-analitikájának vezetése és ahhoz kapcsolódó feladatok ellátása,
  • globális központ felé különböző riportok, adatok szolgáltatása,
  • MNB, egyéb külső és belső jelentések készítése,
  • kapcsolattartás a cégcsoporton belül, részvétel projektekben,
  • informatikai rendszer fejlesztésének támogatása.

Elvárások:

  • 2-4 éves pénzügyi területen és/vagy Big 4-nál szerzett tapasztalat,
  • számviteli/pénzügyi/befektetési ismeretek,
  • erős MS Office ismeret, (MS Visual Basic programozás illetve egyéb informatikai affinitás előny),
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • jellemző Önre a pontosság, precizitás,
  • képes felelősségteljesen, önállóan dolgozni és
  • szeretne egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk 2015. október 31-ig Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol