www.cvonline.hu

Befektetési és Portfólió Menedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.01.
Jelentkezési határidő: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1097643

Gyógyszeriparban működő ügyfelünk részére keresünk Befektetési és Portfólió Menedzser szakértőt folyékony angol nyelvtudással!

EGYEDÜLÁLLÓ LEHETŐSÉG!

Feladatok:

- Leányvállalat, illetve képviselet alapítása, megszüntetése ezek projektmenedzsmentje;
- Tőkeemelések és leszállítások menedzsmentje;
- Adóstruktúra kialakítási projektekben való részvétel;
- Nyilvántartások vezetése,
- Felügyelt cégek, képviseletek társasági jog szerinti működésének felügyelete, szükséges dokumentumok elkészítése, adminisztrációja (meghatalmazások, alapszabályváltozások, közgyűlések)
- Leányvállalatok finanszírozásának felügyelete;
- Éves taggyűlések menedzsmentje;
- Könyvvizsgálók kiválasztása, döntéselőkészítés;
- Kisebb pénzügyi modellek elkészítése

Elvárások:

- Minimum 3-5 év releváns tapasztalat;
- Gazdasági Egyetem / Főiskola pénzügy/számvitel területen szerzett diploma;
- Könyvvizsgálatban, adótanácsadásban szerzett tapasztalat;
- Kulcskompetenciák: Asszertivitás, Alaposság, Gyors problémamegoldás, Strukturált gondolkodás
- Angol folyékony, felsőfokú nyelvismeret
- Erős MS Office tudás

Előny:
- jogi végzettség;
- nemzetközi és magyar adózási ismeretek, IFRS;
- orosz nyelvismeret;
- SAP ismeret;
- IBM_Cognos_TM1

Amit kínálunk:

- Stabil vállalati háttér
- Munkavállaló-barát környezet
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Hosszú távú lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján