www.cvonline.hu

BEFEKTETÉSI ÉS OUTSOURCING

  • A hirdetés 1020 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

A K&H Biztosító Zrt

Pénzügy / Kontrolling és kiszervezett területek szervezeti egységébe

Befektetési tevékenységgel kapcsolatos feladatok:

  • a társaság befektetéseivel kapcsolatos operatív teendők ellátása;
  • likviditás-menedzsmenttel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • a befektetés-nyilvántartó rendszer folyamatos karbantartása;
  • a társaság befektetési tevékenységének adminisztrációja;
  • hó végi zárásokban való közreműködés, zárásoknál egyeztetések elvégzése;
  • eszköz/forrás management folyamataiban való részvétel;
  • részvétel a pénzügyi tervezésben.

Kiszervezési tevékenységgel kapcsolatos feladatok:

  • a társaság kiszervezett tevékenységek felügyelete (együtt működve a Kiszervezett területek vezetőjével);
  • támogatást nyújt a kiszervezett tevékenységek MNB felé történő riportolásában;
  • koordinálja és ellenőrzi az üzleti területek kiszervezett tevékenységeit;
  • ellenőrzi a kiszervezési szerződéseket megkötésük előtt, és felülvizsgálatuk esetében;
  • nyilvántartja, frissíti és riportálja a társaság kiszervezési szerződéseit.

Elvárások:

  • felsőfokú (közgazdasági vagy pénzügyi területen szerzett) végzettség,
  • MS Office alkalmazások ismerete,

Előny:

  • középfokú angol nyelvtudás.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát az alábbi linken keresztül várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő