Befektetési és hiteltanácsadó / Általános banki tanácsadó BTA-HTA/ Siófok

  • A hirdetés 1094 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: Lakossági és privát banki értékesítés

Munkavégzés helye: Siófok

Főbb feladatok:

  • lakossági ügyfelek részére hitel- és befektetési termékek értékesítése,
  • ügyfél-akvirálás
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel.
  • keresztértékesítés,
  • banki tranzakciók lebonyolítása, pénzkezelési tevékenység,
  • banki termékekkel kapcsolatos tanácsadás.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági képesítés (FEBI)
  • forint- és valutapénztárosi vizsga,
  • minimum 2 éves, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • értékesítési tapasztalat,
  • jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség,
  • dinamizmus,
  • ügyfél-orientáltság,
  • udvariasság,
  • gyorsaság, precizitás.

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (kezdő, nyelvvizsgával)

Helyek Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség