www.cvonline.hu

BEFEKTETÉS-ÖSZTÖNZÉSI TANÁCSADÓ (junior/senior)

  • A hirdetés 715 napja lejárt

Célunk a potenciális külföldi befektetők felkutatása, a Magyarországon megvalósuló beruházások elősegítése, az új munkahelyek létrehozása, valamint a magyar kkv szektor erősítése. Ennek érdekében csapatunkba

BEFEKTETÉS-ÖSZTÖNZÉSI TANÁCSADÓ

(junior/senior) munkakörbe

munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • Befektetői célcsoportok azonosítása, kapcsolattartás a potenciális befektetőkkel,
  • A letelepedett befektetetőkkel folyamatos kapcsolattartás,
  • Iparági stratégia előkészítésében aktív részvétel,
  • A befektetés-ösztönzési célú üzleti programok tervezése, előkészítése, lebonyolítása és nyomon követése, belföldön és külföldön egyaránt,
  • Üzleti lehetőségekről érkező információk összegyűjtése és rendszerezése, nyilvántartása,
  • Összefoglalók, háttéranyagok és prezentációk készítése,
  • Közreműködés ágazati kiadványok és egyéb információs anyagok tartalmának összeállításában,
  • Ágazati szakmai szövetségek, érdekképviseletek, szabályozó szervezetek, hatóságok, önkormányzatok képviselőivel történő egyeztetés, szükség esetén háttéranyag készítése,
  • Potenciális befektetőkkel személyes kapcsolattartás,
  • Adatbázisok, nyilvántartások naprakész kezelése.

Elvárások:

  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság;
  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Legalább 2 év munkatapasztalat;
  • Gyakorlat az üzleti kommunikációban, levelezés és prezentáció készítése angol és magyar nyelven;
  • Projektben szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelv felsőfokú, tárgyalási szintű ismerete;
  • Kiváló fogalmazási és kommunikációs készség;
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete;
  • Pozitív, strukturált, elkötelezett és együttműködő személyiség;
  • Szervezőkészség;
  • Szorgalom, nagyfokú munkabírás;
  • ügyfél/befektető orientált gondolkodás.

Előnyt jelent:

  • Egyetemi végzettség;
  • Gazdasági/műszaki/természettudományi szakirány;
  • Felsőfokú „C” típusú angol nyelvvizsga;
  • Német/kínai/orosz/arab tárgyalásszintű ismerete;
  • Élelmiszeripar/környezetipar/energetika/megújuló energia/autóipar/

       orvostechnika/gyógyszeripar/biotechnológia ágazat ismerete;

  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat;
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kimagasló munkakörülmények Budapest szívében;
  • Stabil háttér;
  • Fiatalos, dinamikus munkakultúra;
  • Érdekes, változatos szakmai feladatok;
  • Kiváló tapasztalat- és karrierszerzési lehetőség.

Bérezés, juttatások:

Az illetmény megállapítása a közszolgálati tisztviselők jogállásról szóló 2011 évi. CXCIX. törvény, továbbá az egyéb vonatkozó jogszabályok és belső utasítások alapján történik.

A jelentkezés módja:

  • Motivációs levél magyar és angol nyelven (legfeljebb 300 szó);
  • Fényképes önéletrajz magyar és angol nyelven;
  • felsőfokú iskolai bizonyítvány(ok), nyelvvizsga bizonyítvány(ok) másolata.

A pályázat benyújtásának határideje:       2015. november 5.

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának módja:  A pályázatot e-mailben az alább megadott e-mail címre kérjük továbbítani.

A pályázat elbírálásának rendje:

A bizalmasan kezelt pályázatok a benyújtási határidőt követő 30 napon belül kerülnek elbírálásra. A kiválasztott pályázók az Ügynökség vezetőivel lefolytatott interjúkon vesznek részt. A pályázat eredményéről az elbírálásra előírt 30 napos határidőt követő 8 napon belül a pályázók elektronikusan értesítést kapnak.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol