www.cvonline.hu

Beépítési Tervező Mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 817119

Nemzetközi, járműrendszerek gyártásban kiemelkedő pozíciót elfoglaló partnerünk keres új munkatársat a következő pozícióba

Feladatok:
  • Járműrendszerek beépítési vizsgálata
  • Együttműködés a gyári és vevő oldali mérnöki csapattal
  • Tervezési megoldások kidolgozása
  • A lehetőségek riportálása
  • Felülvizsgálatokon való részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki, preferáltan gépészmérnök, vagy járműgépész végzettség,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Járműipari tervezési ismeretek
  • Mechanikai tervezési tapasztalat, CAD, ProE ismeret
  • Üzleti utak vállalása
Amit kínálunk:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
MS Word formátumú szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió