www.cvonline.hu

BEÉPÍTÉSI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 957221

Link megjelenítéseimages/editor/1298653446.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Fékberendezések beépítés vizsgálata vasúti forgóvázakban
  • Tervezési megoldások kidolgozása a fékbeépítésre
  • Vevői előírások vizsgálata
  • Folyamatos konzultáció rendszermérnökökkel és járműgyártókkal
  • Az eredmények bemutatása belső, illetve külső megrendelőknek
  • Tervezési felülvizsgálatokon való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • Okleveles gépészmérnök vagy járműgépész végzettség
  • A mechanika, a gépelemek és a tervezés magas szintű ismerete
  • Járműtechnikai tervezésben, szimulációban és mechanikai alkatrész vizsgálatban szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kreativitás és párhuzamos feladatok kezelésének képessége stresszhelyzetekben
  • CAD, ProE rendszer alapos ismerete
  • Utazási hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BEÉPÍTÉSI MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678