www.cvonline.hu

Becsüs/Pénztáros-eladó

  • A hirdetés 332 napja lejárt

Az OREX –Zálog Záloghitelező Zrt. és az OREX-Zálogkereskedelmi Kft.
a zálog tevékenységi területén Magyarország piacvezető  vállalata.

Ügyfeleinket az ország több mint 30 pontján, szakszerű zálogszolgáltatással, emellett jó minőségű, megbízható forrásból származó, a törvényi előírásoknak mindenben megfelelő használt arany és ezüst ékszerek széles választékával fogadjuk.
Mindehhez fontosnak tartjuk az igényesen kialakított üzlethálózatot és a széleskörű szakmai ismeretekkel rendelkező személyzet meglétét.
Folyamatosan fejlődő szervezetünkbe új munkatársakat keresünk,

„Becsüs/Pénztáros-eladó”

pozíciókba,

Budapesti zálogfiókjainkba, 1 év határozott időre.

Az új kolléga feladatai:

  • Zálogfiókba érkező ügyfelek és vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • A zálog adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Zálogpénztárosként a zálogjegyek kezelése, hosszabbítása,
  • Az üzlet belső és külső terének tisztántartása

Elvárásaink:

  • Ékszerbecsüsi és/vagy kereskedelmi /ékszer-, vagy kultúrcikk eladó/ végzettség
  • Zálog pénztárosi gyakorlat előnyt jelent
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Egyszerre kedves és határozott fellépés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Korrekt fizetés
  • Cafeteria
  • Stabil munkahelyi környezet
  • folyamatos képzések szakmán belül, fejlődési lehetőség

Amennyiben álláshirdetésünkkel felkeltettük az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, rövid bemutatkozó levelét, a megpályázott pozíció és város megnevezésével, valamint fizetési igény jelölésével, az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Határozott idejű