Bébitermék összeszerelő - Szombathely (Referenciaszám: SZK-1636)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2016.10.02.
Hirdetés azonosító: 1073117

Feladatok:

  •    Bébi termékek összeszerelése, ellenőrzése, csomagolása

Elvárások:

  •    Minimum 8 általános végzettség (középfokú végzettség előny)
  •     0. napon való részvétel (gyárlátogatás + tesztírás)
  •     Jó kézügyesség, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  •       Versenyképes jövedelem + nettó 26.000 Ft/hó cafeteria
  •       Egyéb béren kívüli juttatások
  •       Vállalat által támogatott sportolási és kulturális lehetőségek
  •      Ingyenes vállalati autóbusz
  •       Tiszta, légkondicionált munkakörnyezet

Műszak:

  •    Kétműszakos vagy
  •     Állandó éjszakás műszak (30%-os éjszakás műszakpótlék és évi + 4 nap szabadság)
  •     Állandó nappalos műszak

 Munkavégzés helye:

  Vaskeresztes (Vas megye)

 Megbízónk profilja:

 A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Vas megyei partnercége részére toboroz munkatársat.

 A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

 A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó SZK-1636-os referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Vas
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő