www.cvonline.hu

Bébiszitter - Kaposvár (Ref.:706)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.10.
Hirdetés azonosító: 821190
lejárt

Kaposvári megbízónk részére

Bébiszittert

keresünk.

Ref.:706

Kaposvár városába keresünk kisgyermek felügyeletére tapasztalt bébiszittert szeptembertől. Szakképesítés nélküli jelentkezők pályázatát is várjuk.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • nyitott közvetlen személyiség,
  • legalább 5 éves, ezen a területen szerzett tapasztalat,
  • referencialevél korábbi munkahelyekről.

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük regisztráljon weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése email címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu