www.cvonline.hu

Beállító technikus

  • A hirdetés 722 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • szerszámcsere, sorozatgyártás indítása
  • termelés minőségi és mennyiségi nyomon követése
  • napi fröccsöntési paraméterek ellenőrzése
  • termelés követés adatrögzítése különböző gépállások követése
  • karbantartási-, egyéb beavatkozások elvégzése
  • beállítási lapok naprakésszé tétele

Elvárások:

  • műanyagipari végzettség és / vagy jártasság fröccsgépek beállításában
  • fröccsüzemben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Kunszentmárton

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azE-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Kunszentmárton
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő