www.cvonline.hu

Beágyazott szoftvertesztelő (B36bsz)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XI. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Magyarország vezető szoftverháza keres világszínvonalú projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatába Beágyazott szoftvertesztelő kollégát.

Pozíció azonosító: B36bsz
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok:

  • Járművek beágyazott hajtástechnikai rendszerének tesztelése, tesztesetek fejlesztése és automatizálása
  • Automatizált tesztek futtatása, teszteredmények kiértékelése, hibaelemzés, hibajegyek felvétele
  • Hardveres és szoftveres tesztkörnyezet karbantartása, fejlesztése
  • Részvétel szakmai megbeszéléseken
  • Aktív kapcsolattartás fejlesztőkkel, illetve az ügyfelekkel
  • Agilis csapatban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Tanulási hajlandóság
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Tapasztalat beágyazott rendszerekkel
  • C programozási nyelv alapszintű ismerete, forrás kód megértése
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

Előny:

  • Második idegen nyelv ismerete (német vagy angol)
  • Tesztelési és tesztautomatizálási tapasztalat
  • Jártasság verziókövető rendszerek használatában
  • Hajtástechnikai ismeret
  • ISTQB képesítés
  • Script nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken is részt vehetsz

Helyek XI. kerület
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német