www.cvonline.hu

Beágyazott szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 170 napja lejárt

B25Bszf

Multinacionális IT fejlesztő és tanácsadó partnerünk számára keresünk fejlesztő kollégákat telekommunikációs/pénzügyi/autóipari projektekre.

Feladatok:

  • Részvétel nemzetközi fejlesztési projektekben
  • DSP SW voice codec karbantartás
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség v. ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Linux ismeretek
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat C nyelvben
  • Csapatmunkára való képesség, önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, nyitottság tanulásra/fejlődésre

Előny:

  • Assembly ismeret/tapasztalat
  • Version controlling systems (ClearCase, GIT) tapasztalat
  • Hardvereszközök ismerete: flash memories, controllers stb.

Amit a cég kínál:

  • Alkalmazotti és vállalkozói státusz egyaránt megoldható
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli projektek
  • Nemzetközi ügyfélkör, innovatív IT megoldások alkalmazása
  • Szakmai fejlődési lehetőség – kiváló szakértői gárda, szakmai képzések biztosítása
  • Belső rotáció lehetősége – hosszabb távon lehetőség több területen való tapasztalat szerzésre

Munkavégzés helye: Budapest (11.kerület)

Angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a „B25Bszf” hivatkozási számmal küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő