www.cvonline.hu

Beágyazott szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 597 napja lejárt

Amennyiben szeretne egy nemzetközi tulajdonú, dinamikusan fejlődő cég munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

Beágyazott Szoftverfejlesztő

munkakörbe. Megbízónk egy német tulajdonú elektronikai gyártó cég, folyamatosan bővülő csapatába keresünk a fenn nevezett pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Linux/QNX modulok konfigurálása és implementálása,
  • beágyazott rendszerre való szoftverfejlesztés,
  • saját SW modulok implementálása C nyelven.

Elvárások

  • Rendszer szintű szemlélet,
  • fejlesztés területen szerzett tapasztalat,
  • új technológiák iránti kíváncsiság,
  • csapatorientált gondolkodásmód,
  • problémamegoldó készség,
  • utazási hajlandóság,
  • angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • AutoSAR tapasztalat,
  • német nyelvtudás,
  • 3-5 éves releváns tapasztalat,
  • autóipari szabványok ismerete,
  • verzió management kezelő eszközök ismerete,
  • routing és tűzfal szabályzatok ismerete,
  • LAN, WLAN technológiákban való jártasság,
  • kapcsolási rajz olvasási képesség.

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség,
  • Élvonalbeli technológiák megismerésének lehetősége,
  • versenyképes jövedelem,
  • nemzetközi vállalati környezet, családias munkahelyi légkör,
  • kedvező munkafeltételek.

Munkavégzés helye: Érd

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Érd
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő