www.cvonline.hu

Beágyazott szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 712 napja lejárt

Multinacionális IT fejlesztő és tanácsadó partnerünk számára keresünk fejlesztő kollégákat telekommunikációs/pénzügyi/autóipari projektekre.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

  • Részvétel nemzetközi fejlesztési projektekben
  • DSP SW voice codec karbantartás
  • Dokumentációk készítése

Képzettség típusa:

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség v. ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Linux ismeretek
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat C nyelvben
  • Csapatmunkára való képesség, önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, nyitottság tanulásra/fejlődésre

Előny:

  • Assembly ismeret/tapasztalat
  • Version controlling systems (ClearCase, GIT) tapasztalat
  • Hardvereszközök ismerete: flash memories, controllers stb.

Amit a cég kínál:

  • Alkalmazotti és vállalkozói státusz egyaránt megoldható
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli projektek
  • Nemzetközi ügyfélkör, innovatív IT megoldások alkalmazása
  • Szakmai fejlődési lehetőség – kiváló szakértői gárda, szakmai képzések biztosítása
  • Belső rotáció lehetősége – hosszabb távon lehetőség több területen való tapasztalat szerzésre

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a „B25Bszf” hivatkozási számmal küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése )

Pozíció azonosító: B25Bszf

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior Rendszertervező

HSA Kft.

Senior Rendszertervező Feladatok: Szoftverter...
Budapest, Debrecen

iOS fejlesztő - INTS/14/43

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftv...
Budapest, Pest

Service Desk Analyst (Fluent German and English) (PE-7327)

JOBSgarden

Our multinational client is a leader in its sec...