www.cvonline.hu
Beágyazott szoftverfejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.10.31.
Jelentkezési határidő: 2014.11.13.
Hirdetés azonosító: 810050
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Kutatás-fejlesztéssel foglalkozó partnercégünkhöz az alábbi munkakörbe keresünk megfelelő embereket:

Feladatok:

  • Fejlesztés C nyelven különböző beágyazott eszközökre Linux környezetben
  • Linux alapú egyedi operációs rendszerek összeállítása beágyazott számítógépekre

Elvárások:

  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett gyakorlat
  • Magas szintű C ismeret
  • Linux ismerete
  • Számítógépes hálózatok ismerete
  • Verziókezelő rendszerek (elsősorban GIT) ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban
  • Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság
  • Problémamegoldó képesség, rendszerezett gondolkodásmód, gyakorlatias hozzáállás
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban

Amit kínálunk:

  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek
  • Innovatív munka, változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés

Kategória
IT / Informatika
Régió