www.cvonline.hu
Beágyazott szoftverfejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.06.13.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 759757
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Műszaki kutatás-fejlesztéssel foglalkozó cég fiatal szakmai csapatába munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Fejlesztés C/C++ nyelven különböző beágyazott számítógépekre Linux környezetben
  • Linux alapú egyedi operációs rendszerek, kernelek összeállítása beágyazott eszközökre

Elvárások

  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett gyakorlat
  • Magas szintű C/C++ ismeret
  • Számítógépes hálózatok ismerete
  • Linux magas szintű ismerete
  • Verziókezelő rendszerek (elsősorban GIT) ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság
  • Problémamegoldó képesség, rendszerezett gondolkodásmód, gyakorlatias hozzáállás
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban

Amit kínálunk

  • Kiszámítható, megbízható munkahely
  • Kellemes, emberközeli légkör,
  • Fiatal csapat,
  • Versenyképes fizetés

Kategória
IT / Informatika
Régió