www.cvonline.hu

Beágyazott szoftverfejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2017.01.06.
Hirdetés azonosító: 1081275

IT tanácsadással foglalkozó partnerünk rugalmasan változó és folyamatosan bővülő portfóliójának alapját a szoftverfejlesztés, IT üzemeltetés és erőforrás-biztosítás képezi.

Ezen belül keresnek legalább 3 éves tapasztalattal rendelkező, C programnyelvben és biztonságkritikus rendszerekben jártas szakembert Budapestre!

Feladatok:

- Vevői követelmények kezelése és értelmezése.
- A követelmények alapján a specifikáció kidolgozása és dokumentálása.
- A megtervezett szoftver komponens implementálása (C-nyelven).
- Platform közeli beágyazott fejlesztés.
- Modul és integrációs tesztek kidolgozása és végrehajtása.

Elvárások:

- Okleveles villamosmérnöki, vagy mérnök informatikus végzettség
- Mikrokontrolleres ismeretek
- C-programnyelv ismerete és aktív használata beágyazott mikrokontrolleres környezetben
- Biztonságkritikus rendszerek ismerete
- Megbízható angolnyelv-tudás
- Kiváló kommunikációs készség és nemzetközi csapatmunkában való együttműködési készség
- Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezetben való munkavégzés
- Stabil, professzionális háttér
- Versenyképes bérezés és kiemelkedő juttatások
- Előrelépési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a