BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ SAFETY- AND SECURITY-CRITICAL SYSTEMS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.08.27.
Hirdetés azonosító: 198354

Multinacionális gépipari gyártóvállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Biztonságkritikus funkciók tervezése és implementálása
  • Tesztkörnyezet tervezése, implementálása és tesztek végrehajtása
  • Szoftver architektúra tervezés
  • Szoftvertesztek tervezése és implementálása
  • A fejlesztési/tesztelési folyamatok fejlesztése
Elvárások:
  • Villamosmérnöki, mérnök informatikus, informatikus, vagy programozói végzettség (2-3 éves szoftverfejlesztési tapasztalat előny)
  • Tapasztalat beágyazott szoftverek tervezése és tesztelése terén
  • Grafikus design eszközök ismerete
  • C/C++ programozási nyelv ismerete
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Kommunikációs készség, csapatmunka, utazási kedv
Előny:
  • Valósidejű operációs rendszerek és kommunikációs protokollok (Profinet, CAN, TCP/IP, stb.) ismerete
  • Tesztelési módszerek ismerete
  • Tesztautomatizálási területen szerzett tapasztalat
Amit a Megbízónk nyújt:
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség.
A munkavégzés helye: Budapest

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ, Safety- and Security-Critical Systems, Budapest

Kapcsolat

Kővágó Anna
Telefon: 06-70-2-777-578, 06-28-612-472;

Kategória

IT / Informatika

Régió