www.cvonline.hu

Beágyazott Szoftverfejlesztő mérnök

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 712896

Ügyfelünk egy nemzetközi vállalat, akik a gépjárműipar számára fejlesztenek megoldásokat. Budapesti fejlesztési központjukba keresnek új munkatársat beágyazott szoftverfejlesztő mérnök pozícióba.

Feladatok:
  • Részvétel nagy bonyolultságú, beágyazott szoftverek fejlesztésében, tesztelésében és hardverrel való integrációjában.
  • Egyes modulok tervezése és implementálása, specifikáció kidolgozásában való részvétel, esetleges hibák felderítése, tesztprogramok fejlesztése, tesztelés támogatása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a többi, nemzetközi szoftverfejlesztő központtal.
  • Technikai dokumentációk készítése.
Elvárások:
  • Informatikai/mérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma.
  • C programnyelv ismerete.
  • Elosztott rendszerek, mikrokontrollerek programozásában szerzett gyakorlat előnyös.
  • Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek.
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent.
  • Precizitás, minőségorientáltság.
Amit kínálunk:
  • Amit ügyfelünk kínál:
  • Folyamatos szakmai fejlődés.
  • Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Kellemes munkakörülmények.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió