www.cvonline.hu

Beágyazott Szoftverfejlesztő mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.06.30.
Hirdetés azonosító: 320521

Ügyfelünk a hazai piac egyik legnagyobb telekommunikációs és informatikai kutatással, illetve szoftverfejlesztéssel foglalkozó vállalata keres új munkatársat.

Feladatok:
  • Részvétel nagy bonyolultságú, beágyazott szoftverek fejlesztésében, tesztelésében és hardverrel való integrációjában
  • Egyes modulok tervezése és implementálása, specifikáció kidolgozásában való részvétel, esetleges hibák felderítése, tesztprogramok fejlesztése, tesztek végrehajtása
  • Folyamatos, szoros kapcsolattartás a többi szoftverfejlesztő központokkal
  • Technikai dokumentációk készítése
Elvárások:
  • Informatikai/mérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma
  • Linux és IP-technológiák ismerete
  • C/C++, Assembly programnyelv ismerete
  • Elosztott rendszerek, mikrokontroller programozásában szerzett gyakorlat előny
  • Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Nagyfokú kreativitás és elhivatottság
  • Precizitás, minőségorientáltság
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk
Amit kínálunk:
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Fiatal, dinamikus csapat, inspiráló és támogató munkahelyi környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát a karrier1@prohuman.hu e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió