www.cvonline.hu
Beágyazott szoftverfejlesztő mérnök
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.04.13.
Jelentkezési határidő: 2017.05.03.
Hirdetés azonosító: 1060877
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi autóipari partnercégünk számára keresünk megfelelő embereket az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Autóipari beágyazott szoftverek fejlesztése benzin és dízelmotor vezérlésekhez
  • Kód review, statikus és dinamikus kódanalízis
  • Verifikáció SIL, HIL rendszerekben
  • A fejlesztett szoftver szabvány szerinti dokumentációja
  • Igények és problémák önálló szakmai egyeztetése a megrendelővel
  • Elvárások

  • Megszerezted már a villamosmérnöki, informatikai vagy mechatronikai BSc / MSc végzettséget
  • HW közeli beágyazott szoftverkomponensek fejlesztésében szerzett releváns tapasztalattal rendelkezel
  • Ismerősen hangzanak a AUTOSAR, Multi-Core platform / CAN, LIN, Flexray protokoll / ECU kifejezések
  • Jól kommunikálsz angolul, akkor jó eséllyel pályázhatsz!
  • Előnyök

    Amit ajánlunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió