www.cvonline.hu

Beágyazott Szoftverfejlesztő Mérnök (B36BSZW)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Budapest, XI. kerület, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Beágyazott Szoftverfejlesztő Mérnök

Magyarország vezető szoftverháza keres világszínvonalú fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatukba új kollégákat.

Pozíció azonosító: B36BSZW
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Járművek beágyazott hajtástechnikai rendszerének fejlesztése, tesztelése
  • Követelmények elemzése, SW design elkészítése, implementáció C programozási nyelven, unit tesztelés
  • Hardveres és szoftveres tesztkörnyezet karbantartása. fejlesztése
  • Részvétel szakmai megbeszéléseken
  • Aktív kapcsolattartás fejlesztőkkel és ügyfelekkel
  • Agilis csapatban való aktív részvéte

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tanulási hajlandóság
  • Angol vagy német nyelvtudás kommunikációs szinten
  • Tapasztalat beágyazott rendszerekkel
  • C programozási nyelv magas szintű ismerete, forrás kód megértése
  • AUTOSAR szabvány ismerete
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

Előny

  • Második idegen nyelv ismerete (német vagy angol)
  • ISO26262 szabvány ismerete
  • Autóipari kommunikációs hálózatok és diagnosztikai protokollok ismerete
  • Jártasság verziókövető rendszerek használatában
  • Hajtástechnikai ismeret
  • Script nyelvek ismerete

Érdekes feladatok és projektek

  • Külföldi projektekben való részvétel lehetősége
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kerékpárosbarát munkahely
  • Rugalmas munkarend

Helyek Budapest
XI. kerület
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német