www.cvonline.hu

 Dinamikusan fejlődő stabil hátterű nemzetközi

szoftverfejlesztő cégek részére keresünk munkatársakat

 beágyazott szoftverfejlesztő (Junior és Senior)

 (HF 9-6820)

 pozícióba

 Budapestre.

Feladat

  • Autóipari VAGY távközlési projektekben beágyazott szoftverfejlesztés,
  • Érdekes és változatos projektekben való aktív részvétel, implementálás.

Elvárások

  • Beágyazott fejlesztésben szerzett tapasztalat (junior és senior kollégák jelentkezését is várjuk!)
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség,
  • Aktív angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás,
  • Nyugodt, stresszmentes munkakörnyezet,
  • Szakmai megbecsülés, előrelépési lehetőség, kiemelt jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6820” –as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi   e-mail címre.

                                                           HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése